01

Orion Çevre olarak 1 Haziran 2016'da gözlerimizi açtık. Oldukça yeni olmakla beraber, bu sektördeki 11 senelik kişisel bilgi birikimi, ciddi bir müşteri portföyü ve ilkeli ticaret felsefesi ile oldukça güçlü başlayan, uzun vadeli ve iddialı hedefleri olan bir şirketiz.
Bunu her koşulda hissettirebileceğimize inanıyorum.

Orion Çevre olarak; hem belediyelerin, hem de çevre firmalarının ağırlıklı olarak ilgilenebileceği, sürdürülebilir ve verimli çevre teknolojilerinin tedariği konusuna odaklandık. Mesela, Tennant Green Machines ve Aebi Schmidt Süpürme Araçlarının Türkiye Distribütörlüğü’nü yapıyoruz. Aynı zamanda; solar güneş panelleri ve bu panellerle çalışan sokak lambaları üreten, konusunda bir dünya devi olan Fransız Fonroche Firması’nın da Türkiye Distribütörlüğü’nü yapıyoruz.

Türkiye Distribütörlüğü’nü yaptığımız ve her biri kendi sınıfının lideri olan ürünlerin yanında en büyük kozumuz; sadece müşteri değil, aynı zamanda insana odaklı yapımız ve müşterilerimize verdiğimiz sözleri, şartlar ne olursa olsun yerine getirmemiz olacaktır. Ticaret hayatında herkesin kendi menfaatlerine göre hareket ettiği ve bunun bir noktaya kadar meşru olduğu bir ortamda bizimle ticaret yapan müşterilerimiz, bunu bilecekler ve bizimle gözleri kapalı, gönül rahatlığıyla çalışabilecekler.

GİRİŞ SAYFASI